Za jeseniškimi strelci uspešen tekmovalni vikend! 26.11.2018

Za jeseniškimi strelci uspešen tekmovalni vikend!

26.11.2018

V soboto 24.11.2018 je v Ormožu potekalo tekmovanje v mladinski kategoriji STRELSKI UPI. Po rednem delu je Anton KORBAR z rezultatom 391,3 osvojil 12. mesto. Veseli predvsem dejstvo, da Anton napreduje iz tekme v tekmo in se počasi približuje najboljšim.

Ernest Eman BABAČA pa je z rezultatom 398,4 osvojil 6.mesto in se uvrstil v finale. V finalu je Ernest nastopil suvereno in iz strela v strel napredoval in si tako nabral prednost pred ostalimi tekmeci, da je kljub z zelo slabima zadnjima dvema streloma (poskrbel je pač za napeto končnico) obdržal še toliko prednosti, da je na koncu osvojil prvo mesto in zmago.

V soboto je v Kidričevem v organizaciji SD Juršinci potekal 2. turnir za kekčev pokal. Naši najmlajši so dosegli naslednje uvrstitve: