Tri medalje na državnem prvenstvu v judu za jeseničane

9.2.2016

DP STAREJŠI DEČKI – DEKLICE 2016

V nedeljo 7.2.2016 sta v Mariboru potekala dva državna prvenstva v judu, dopoldne so nastopili st. dečki/deklice v popoldanskem času pa še kadeti in kadetinje. Na tekmovanju je bilo prisotnih 380 judoistov iz štiriintridesetih slovenskih klubov.

V dopoldanskem delu tekmovanja je pri starejših dečkih nastopil Denis MUŠIĆ v kategoriji do 34 kg in osvojil peto mesto.

DP KADETI – KADETINJE 2016

Pri kadetih je v popoldanskem delu na tatami stopilo še sedem jeseniških judoistov, ki so v danem trenutku iz sebe iztisnili svoj maksimum in osvojili naslednja mesta:

3. mesto
Luka AMBROŽIČ v kategoriji do 55 kg, Kati AMBROŽIČ v kategoriji do 52 kg in Julija KOMAC v kategoriji do 57 kg.

5. mesto
Nuša AMBROŽIČ v kategoriji do 52 kg, Janja RAZINGAR v kategoriji do 70 kg in Mark KLINAR v kategoriji do 55 kg.

Rok ZUPANČIČ v kategoriji do 66 kg osvojil deveto mesto.