Tim Pahor uspešno branil barve jeseniškega kluba

16.11.2015

Zavarovalnica Maribor Koroška Open 2015

V soboto 14.11.2015 je bil v Slovenj Gradcu močan mednarodni turnir v judu za pokal »Zavarovalnica Maribor Koroška Open 2015«. Na turnirju je nastopilo preko sedemsto judoistov iz petindvajsetih držav, med njimi velja omeniti nacionalne ekipe Avstrije, Češke, Madžarske, Kazahstana, Kosova, Slovaške.

Na turnirju je nastopil Tim Pahor, ki je v prvem krogu premagal Hrvata Đžapič Leona, v drugi borbi je bil poražen , premagal ga je Madžar Vid Andreas, ki je bil tudi končni zmagovalec v kategoriji do 55 kg. V repasažu je Tim premagal Čeha Daniela Pinteraja in Slovaka Durčo Daliborja, nato pa izgubil borbo z Gruzijcem Guledani Lukom.

Sodelovanje na tako močnem turnirju je tudi lep pokazatelj, da smo blizu najboljšim saj je bil Tim Pahor edini slovenski predstavnik v kategoriji do 55 kg, ki je štela enaintrideset tekmovalcev.