Judoisti TVD Partizana Jesenice osvojili dva naslova državnih prvakinj. Čestitke Nuša in Kati Ambrožič! 11.2.2013

11.2.2013

DP V JUDU ZA STAREJŠE DEČKE IN DEKLICE – U14

V nedeljo 10. 02. 2013 je bilo v Mariboru državno prvenstvo v judu za starostno skupino U14 starejši dečki/deklice. Na tekmovanju je nastopilo 170 judoistov iz osemindvajsetih slovenskih klubov.

Judoisti Partizana Jesenice so zopet želi uspehe na državnem prvenstvu v Mariboru. Ne glede na slabo klimo v in okoli društva se držimo osnovnih načel v judo športu in to je delo, ki obrodi sadove in daje rezultate. Da je to res, so potrdili judoisti, ki so ponovno stali na najvišji stopnički.

Državni prvakinji sta postali Nuša AMBROŽIČ v kategoriji do 32kg in Kati AMBROŽIČ v kategoriji do 36kg.

Julija KOMAC je bila v finalu premalo zbrana, na koncu se je morala zadovoljiti z drugim mestom v kategoriji do 48kg.

Elma HATIČ je bila četrta v kategoriji do 63kg.

Odlično se je boril tudi Luka AMBROŽIČ v kategoriji do 34kg in v borbi za tretje mesto z las zgrešil bronasto medaljo.

Sedmo mesto je osvojil Mark KLINAR v kategoriji do 38kg.

V kategoriji do 42kg, ki je bilo največ tekmovalcev (25), je dobro začel Rok ZUPANČIČ in z atraktivnim metom premagal prvega nasprotnika v drugi borbi pa ni bil uspešen in na koncu osvojil enajsto mesto.

zos

Judo turnir

V petek 08. 02. 2013 so tudi judoisti partizana odšli v Ljubljano, vendar na prijateljsko tekmo, katero je organiziral JK Golovec. Na tekmovanju je sodelovalo pet slovenskih klubov, turnir pa je bil namenjen judoistom letnik 2002 in mlajši.