JUDO PODROČNO PRVENSTVO OSNOVNIH ŠOL 2010

JUDO – PODROČNO PRVENSTVO OSNOVNIH ŠOL 2010

V nedeljo 17.01.2010 je bilo v Ljubljani judo tekmovanje za ljubljansko – gorenjsko področje v starostnih skupinah U8, U10, U12, ki so tekmovanje zaključili na področni ravni. V starostni skupini U15 pa so se prvo štirje uvrščeni kvalificirali na državno prvenstvo. Na tekmovanju je bilo preko dvesto otrok iz 22-ih gorenjsko-ljubljanskih osnovnih šol.

Uvrstitve po starostnih kategorijah in šolah jeseniških judoistov.

učenci in učenke letnik 1995/96/97 ( 7., 8. in 9. razred )
V tej skupini sta nastopila LEJLA ALDŽIČ – OŠ TČ, ki je zasedla četrto mesto in se uvrstila na DP in MATEJ NEUMANN – OŠ KOR. BELA ki je osvojil peto mesto

učenci in učenke letnik 1998/99 (5. in 6. razred)
1. mesto: JANJA RAZINGAR, TIM PAHOR – oba OŠ TČ in ANA MOHORČ – OŠ KOR. BELA
2. mesto: MATIC KOS – OŠ PV
3. mesto: BIANCA SOVILJ STOJKOVIČ – OŠ TČ

učenci in učenke letnik 2000/01 (3. in 4. razred)
1. mesto: LUKA AMBROŽIČ, KATI AMBROŽIČ – oba OŠ PV in JULIJA KOMAC – OŠ TČ
3. mesto: TIA KRAJZEL – OŠ TČ in SAMO SIMJANOVSKI – OŠ PV
5. mesto: MARK KLINAR, LARA BOŽIČ – oba OŠ TČ in VALENTINA MIHAJLOVIČ – OŠ PV
7. mesto: TARIK ALDŽIČ – OŠ TČ

učenci in učenke letnik 2002 in mlajši (1. in 2. razred)
1. mesto: FILIP FARTEK – OŠ KOR. BELA, JERNEJ RAZINGAR – OŠ TČ in NINA JERETIČ – OŠ PV
2. mesto: MARK KRAJZEL – OŠ TČ in EDVIN REDŽIČ – OŠ PV
3. mesto: JAN KILIBARDA – OŠ TČ
7. mesto: ALEKSEJ ZRNIČ – OŠ OŠ KOR. BELA, JAN LOVIČ – OŠ PV in ALJAŽ KLINAR – OŠ TČ

Vsem tekmovalcem čestitke za lepe borbe, vsi pa si zaslužijo pohvalo njihovih učiteljev in razrednikov.