27.1.2012

V nedeljo 22. 01. 2012 je bilo v Slovenski Bistrici DP v judu za člane in članice, na katerem je nastopilo 137 judoistov iz petindvajsetih slovenskih klubov.

Judoistom Partizana Jesenice je nekaj nedeljskih sončnih žarkov posijalo tudi na tatami, kjer so se borili Miha KAVČIČ, Tina JAZBEC in Robi PESJAK

Uvrstitve jeseniških judoistov.

Miha Kavčič je v kategoriji do 81kg tekmovanje začel zelo dobro in do finala premagal vse svoje nasprotnike. Miha se je v finalu pomeril z Marinčičem iz Šiške, začetek je bil obetaven, nakar je v nadaljevanju storil manjšo napako in finale izgubil. Seveda mu gredo vse pohvale tudi za osvojeno drugo mesto.

Tina Jazbec je ponovno obranila lanskoletno tretje mesto v kategoriji nad 78kg.

Robi Pesjak je v kategoriji do 100kg imel ugoden žreb, po uvodnih zmagah mu je kazalo dobro v polfinalu pa se mu je sreča izmuznila. Tudi v borbi za tretje mesto mu ni šlo od rok in na koncu zasedel peto mesto.