JUDO

27.3.2012

30th INTERNATIONAL JUDO TROPHY
“CITTA’ DI TOLMEZZO”

V soboto 24. 03. 2012 je bil v TOLMEZZU – Italiji močan judo turnir na katerem je nastopilo preko tristo judoistov iz Avstrije, Slovenije, Hrvaške, Poljske in Italije.

Bianca SOVILJ STOJKOVIČ v kategoriji do 52kg tekmovanje končala v predtekmovanju, Janja RAZINGAR pa je v kategoriji do 57kg osvojila drugo mesto.

46. mednarodni judo pokal Murska Sobota
1. MEMORIAL ANTONA TONČKA KOSA

V nedeljo 25.03.2012 je bilo v Murski Soboti pokalno judo tekmovanje za starostno skupino U13 – mlajši dečki / deklice, to pa je bil tudi 1. memoriali turnir Antona Tončka Kosa, ki je bil aktiven član in prejemnik visokih priznanj številnih društev in nevladnih organizacij, največji pečat pa je pustil v judu.

Na tekmovanju je nastopilo dvesto judoistov iz slovenije.

Judoisti Partizana Jesenice so se zopet dobro odrezali, da ne misli zaostajati za konkurenco pa je pokazala Nuša AMBROŽIČ, ki je v kategoriji do 32kg premagala vse svoje tekmice in osvojila prvo mesto.

Elma HATIČ je v kategoriji do 52kg osvojila drugo mesto,

Kati AMBROŽIČ v kategoriji do 32kg in Julija KOMAC v kategoriji do 48kg sta se morali zadovoljiti s tretjim mestom.

Pri dečkih nikakor ne steče, Luka AMBROŽIČ do 34kg je izgubil uvodno borbo in izpadel iz nadalnjega tekmovanja, Benjamin HATIČ do 55kg pa je bil peti.