JUDO 24. POKAL PTUJA 29.03.2011

JUDO – 24. POKAL PTUJA

29.03.2011

V soboto in nedeljo je bilo v Ptuju mednarodno judo tekmovanje na katerem je nastopilo 358 judoistov iz enaintridesetih slovenskih klubov. V nedeljo pa so organizirali tudi pasovno državno prvenstvo.

Rezultati:

Tina JAZBEC je v kategoriji mladink nad 78kg osvojila prvo mesto.

DP PASOVI

Na pasovnem državnem prvenstvu je nastopilo 121 judoistov iz šestindvajsetih slovenskih klubov. Vsi tekmovalci pa so imeli isti cilj, zmagati in osvojiti višjo stopnjo pasu.

Judo sekcijo Partizan Jesenice so zastopali trije judoisti, še največ uspeha pa je imel Sebastijan ŠIVIC, ki je v svoji skupini postal zmagovalec in si stem priboril višjo stopnjo pasu.

Manj uspeha sta imela Eldin CRNKIČ in Tina JAZBEC, slednja je osvojila četrto mesto, Eldin pa se je dobro boril, v borbi za finale pa mu je kljub pomanjkanju tekmovalnih izkušenj zmankalo tudi malo sreče, na koncu je osvojil peto mesto.