JUDO 21.03.2011

JUDO

21.03.2011

DRŽAVNO PRVENSTVO V JUDU 2011 – U13

V nedeljo 20.03.2011 je bilo v Slovenj Gradcu državno prvenstvo v judu za U13 ml. dečke in deklice. Na tekmovanju je nastopilo 225 judoistov iz osemindvajsetih slovenskih klubov. Judoisti Partizana Jesenice so dosegli odlične rezultate, od šestih tekmovalcev so se medalje veselile kar štiri judoistke. Lahko se hvalijo kar z kompletom medalj; naslov državne prvakinje, državne podprvakinje in z dvema tretjima mestoma.

Janja RAZINGAR je v kategoriji do 52kg suvereno opravila z vso konkurenco in osvojila svoj prvi naslov državne prvakinje

Nuša AMBROŽIČ se je v kategoriji do 28kg borila odlično in na koncu zasedla drugo mesto.

Iris Patricija RAJKOVIČ v kategoriji do 32kg in Julija KOMAC v kategoriji do 40kg sta osvojili tretji mesti.

V hudi konkurenci sta nastopila tudi Kati in Luka AMBROŽIČ, Kati je bila sedma, Luka pa je zasedel deveto mesto.

BAUMGARTNOV PAS 2011

V soboto 19.03.2011 pa je na članskem mednarodnem turnirju v Mariboru nastopil tudi Miha KAVČIČ in v kategoriji do 90kg osvojil tretje mesto.