Jeseniški judoisti uspešno začeli novo sezono

29.9.2015

Pokal OPLOTNICE 2015

V soboto 19. 9. 2015 je judo sekcija Partizan Jesenice sodelovala na judo turnirju za pokal Oplotnice. Na turnirju je nastopilo 131 judoistov iz Hrvaške in Slovenije.

Jeseniško judo sekcijo sta pri starejših dečkih zastopala Jernej RAZINGAR, ki je v kategoriji do 42 kg osvojil 5. mesto in Mark KRAJZEL v kategoriji do 55 kg, ki se je moral zadovoljiti s 9. mestom.

15. MEDNARODNI JUDO TURNIR OBČINE DUPLEK

V soboto 26.9.2015 je bil v Dupleku mednarodni judu turnir na katerem je nastopilo 182 judoistov iz enaintridesetih klubov iz Hrvaške, BiH in Slovenije.

Vseh pet judoistov jeseniškega partizana je stopilo na stopničke za zmagovalce.

U 18 – kadeti

Na prvo mesto sta se zavihtela Kati AMBROŽIČ v kategoriji -48 kg in Tim PAHOR v kategoriji -55 kg.

Drugo mesto na turnirju pa so osvojili Nuša AMBROŽIČ v kategoriji -48 kg, Janja RAZINGAR v kategoriji -63 kg in Luka AMBROŽIČ v kategoriji -55 kg.