Jeseniški judoisti uspešni v Celju

14.12.2015

NOVOLETNI TURNIR 2015

V soboto 12.12.2015 je v Celju potekal mednarodni judo turnir za mlajše kadete-kadetinje, ki se točkuje za slovenski pokal. Na turnirju je nastopilo preko dvesto judoistov iz Izraela, Italije, Hrvaške, Srbije, in Slovenije.

Turnirja so se udeležili tudi judoisti judo sekcije Partizan Jesenice in osvojili naslednja mesta.

U16 kadeti-nje
Luka AMBROŽIČ je v kategoriji do 55 kg suvereno opravil z vso konkurenco in osvojil 1. mesto
Kati AMBROŽIČ v kat. do 52 kg in Mark KLINAR v kat. do 55 kg sta se povzpela na 3. mesto
Osmoljenka dneva je bila Nuša AMBROŽIČ v kategoriji do 52 kg, ki je dve že povsem dobljeni borbi v finišu nerazumljivo izgubila. Nuša je osvojila nehvaležno četrto mesto.
Rok ZUPANČIČ pa je v kategoriji do 66 kg izpadel že v predtekmovanju.

POKAL IVO REYE 2015

V nedeljo 13.12.2015 sta v mladinski konkurenci nastopila tudi brata Klobčič in se oba povzpela na oder dobitnikov medalj.