Jeseniški judoisti na tekmovanju »Golovec 2017« in Državnem prvenstvu 27.3.2017

Jeseniški judoisti na tekmovanju »Golovec 2017« in Državnem prvenstvu

27.3.2017

DP MLAJŠI KADETI/KADETINJE 2017

V nedeljo 26.3.2017 je v Prevaljah potekalo dvojno državno prvenstvo v judu. V dopoldanskem delu so nastopili mlajši kadeti in kadetinje v popoldanskem pa so se za naslove potegovali še člani in članice.

V dopoldanskem delu tekmovanja je nastopilo 174 judoistov iz triintridesetih slovenskih klubov. Partizan Jesenice je imel na tekmovanju tri predstavnike, ki pa niso prišli do vidnejših rezultatov.

Rezultati ml. kadeti/kadetinje:

Nina JERETIČ v kategoriji do 70 kg in Mark KRAJZEL v kategoriji do 60 kg sta zasedla 7. mesto.
Jernej RAZINGAR pa je v kategorija do 50 kg ostal brez uvrstitve.

DP ČLANI 2017

Pri članih je nastopilo 104 judoistov iz enaindvajsetih slovenskih klubov, Partizan Jesenice pa je imel na tekmovanju dva predstavnika.
Tim Pahor in Luka Ambrožič sta nastopila v kategoriji do 60 kilogramov. Tim je obranil lanskoletno drugo mesto, Luka pa je na svojem prvem članskem prvenstvu za las zgrešil medaljo.

Tim PAHOR 2. mesto v kategorija do 60 kg.
Luka AMBROŽIČ 5. mesto v kategoriji do 60 kg.

Čestitke…………..

Judo turnir »Golovec 2017«

V soboto 25.3.2017 je bil v Ljubljani judo turnir za najmlajše judoiste, ki predvsem nabirajo tekmovalne izkušnje. Jeseniški podmladek se je bil zelo uspešen.