Razpisi

6. POMLADNI TEK - JESENICE 2013

16.3.2013, razpis, kategorije

Prijave:

Zelo zaželene so predprijave, niso pa nujne. S predprijavo nam pomagate pri naročanju okvirnih količin majic in hrane, katere prejmejo vsi tekači. Predprijavljeni tekači si tudi zagotovijo majico, medtem ko jih na dan prireditve lahko zmanjka.

Prijavite se po elektronski pošti: zsj.programi@siol.net, ali po telefonu 051 685 240. Ob prijavi navedite ime in priimek, leto rojstva.

Predprijave - seznam prijavljenih
št. priimek ime spol letnik kat. klub
1 Mulej Janez M 1981 MC  
2 Gazvoda Andrej M 1975 MC  
3 Tržan Boštjan M 1973 MD  
4 Tonkli Peter M 1973 MD  
5 Kutnjak Leon M 1972 MD  
6 Kutnjak Tina Ž 1976 ŽB  
7 Mohorič Darinka Ž 1968 ŽC Klub Polet
8 Pogačar Uroš M 1975 MC  
9 Ražman Miroslav M 1953 MF Judo klub Partizan Jesenice
10 Šimnic Danilo M 1974 MC AK Radovljica
11 Pogačnik Šimnic Minka Ž 1972 ŽC  
12 Savič Miro M 1960 ME  
13 Lakić Uroš M 1976 MC Dolenc neda dinar
14 Žnidar Tjaša Ž 1980 ŽB  
15 Kobilica Primož M 1971 MD  
16 Poljanšek Mateja Ž 1967 ŽC  
17 Majer Tomaž M 1962 ME  
18 Sušnik Aleš M 1979 MC TK Mamut
19 Kolman Uroš M 1983 MC Žejne Gobe
20 Koder Franci M 1957 ME  
21 Hočevar Danilo M 1984 MB  
22 Kržišnik Neja Ž 1989 ŽA  
23 Stirn Igor M 1962 ME  
24 Stirn Jan M 1997 MA  
25 Jusić Esmir M 1976 MC Dolenc neda dinar
26 Arh Klemen M 1990 MB  
27 Kolbl Martin M 1988 MB  
28 Kolbl Urban M 1991 MB  
29 Bregar Gašper M 1990 MB KGT Papež
30 Zupan Klemen M 1986 MB  
31 Podviz Gregor M 1974 MC  
32 Teraž Franci M 1962 ME  
33 Stevanović Rajko M 1952 MF  
34 Jerič Bojan M 1982 MC ŠD Divji Zajci
35 Čelik Anže M 1983 MC  
36 Brišar Lado M 1968 MD  
37 Peček Boris M 1973 MD Tekaški forum
38 Babača Alan M 1978 MC  
39 Klinar Anica Ž 1965 ŽC  
40 Zavašnik A. Nataša Ž 1977 ŽB  
41 Ažnik Miha M 1975 MC  
42 Jelenc Janez Ivo M 1948 MF TIVO d.o.o.
43 Perko Branko M 1973 MD ŠD Divji Zajci
44 Perko Mojca Ž 1982 ŽB ŠD Divji Zajci
45 Ulčar Aljoša M 1976 MC  
46 Anko Boštjan M 1970 MD  
47 Poljanšek Iztok M 1967 MD  
48 Pivk Matjaž M 1965 MD  
49 Pivk Helena Ž 1967 ŽC  
50 Bakonić Denis M 1976 MC Max Bar
51 Najdek Željko M 1981 MC VDC Škrat
52 Lušina Andrej M 1968 MD  
53 Valant Frenk M 1958 ME Euroservis Valant
54 Kalan Tomaž M 1958 ME Tomas Šport II
55 Debeljak Aleš M 1979 MC  
56 Debeljak Pavel M 1981 MC  
57 Kolman Denis M 1986 MB Žejne Gobe
58 Voklar Franci M 1976 MC ŠKD Mekinje
59 Kalan Andraž M 1966 MD Dolenc neda dinar
60 Alilov Amir M 1984 MB  
61 Lakota Matej M 1968 MD  
62 Lakota Luka M 1998 MA  
63 Švab Boštjan M 1961 ME  
64 Štefe Janez M 1964 MD  
65 Marolt Darko M 1960 ME  
66 Jeraj Jure M 1986 MB  
67 Kveder Lado M 1963 ME ŠKD Mekinje
68 Majnik Matej M 1970 MD  
69 Rozmanič Katja Ž 1986 ŽA  
70 Kolbl Lovro M 1996 MA  
71 Stržišar Branka Ž 1962 ŽD  
72 Vrhunc Matjaž M 1963 ME  
73 Kavs Miran M 1957 ME Kraški tekači Sežana
74 Kostanjevec Stojan M 1972 MD Pedagoška fakulteta
75 Kostanjevec Darja Ž 1971 ŽC  
76 Dolenc Bogomir M 1976 MC  
77 Mrak Dušan M 1961 ME  
78 Mrak Manca Ž 1993 ŽA  
79 Frelih Drago M 1948 MF  
80 Koglar Drago M 1957 ME  
81 Mlinarec David M 1982 MC  
82 Beke Matej M 1971 MD  
83 Zlatanov Robert M 1977 MC  
84 Arnšek Ivan M 1970 MD  
85 Košnjek Tone M 1956 ME ŠD Divji Zajci
Predprijave - seznam prijavljenih - otroci
št. priimek ime letnik klub kat.
1 Potočar Katja 1999    
2 Potočar Rok 2002    
3 Tonejc Martin 2006    
4 Šimnic Matevž 2004 AK Radovljica  
5 Šimnic Špela 2008    
6 Podviz Matevž 2008    
7 Zavašnik Črt 2007    
8 Zavašnik Živa 2009    
9 Perko Gašper 2003 ŠD Divji Zajci  
10 Perko Blaž 2006 ŠD Divji Zajci  
11 Mitrič Stefan 2001 NK Lesce  
12 Lakota Miha 2001    
13 Abdijanič Armin 2001 ND Mladi Jesenice  
14 Baltič Anes 2003 ND Mladi Jesenice  
15 Bečirovič Tarik 2001 ND Mladi Jesenice  
16 Brdar Armin 2001 ND Mladi Jesenice  
17 Brečko Anže 2003 ND Mladi Jesenice  
18 Cvijić Dragan 2002 ND Mladi Jesenice  
19 Gorinjac Alan 2001 ND Mladi Jesenice  
20 Horvat Kris 2002 ND Mladi Jesenice  
21 JazbecLuka 2001 ND Mladi Jesenice  
22 Karagić Benjamin 2003 ND Mladi Jesenice  
23 Kavčič Jan 2003 ND Mladi Jesenice  
24 Kos Anže 2003 ND Mladi Jesenice  
25 Lemeš Alen 2002 ND Mladi Jesenice  
26 Lovič Tian 2002 ND Mladi Jesenice  
27 Adrović Alan 2002 ND Mladi Jesenice  
28 Mujčič Erik 2002 ND Mladi Jesenice  
29 Mušič Nermin 2003 ND Mladi Jesenice  
30 Nemec Timon 2004 ND Mladi Jesenice  
31 Osmančevič Alan 2002 ND Mladi Jesenice  
32 Petrovič Patrik 2001 ND Mladi Jesenice  
33 Petrović Tomas 2000 ND Mladi Jesenice  
34 Pižuk Saša 2000 ND Mladi Jesenice  
35 Podgoršek Aljaž 2002 ND Mladi Jesenice  
36 Saliji Anel 2001 ND Mladi Jesenice  
37 Mujčič Arian 2005 ND Mladi Jesenice  
38 Smailagić Haris 2004 ND Mladi Jesenice  
39 Stojanovič Julijan 2002 ND Mladi Jesenice  
40 Šabanagić Ajdin 2002 ND Mladi Jesenice  
41 Ševo Maja 2000 ND Mladi Jesenice  
42 Todorović Benjamin 2002 ND Mladi Jesenice  
43 Varmaz Adin 2002 ND Mladi Jesenice  
44 Živanovič Igor 2002 ND Mladi Jesenice  
45 Dabižljević Nikola 2003 ND Mladi Jesenice  
46 Gorinjac Denis 2002 ND Mladi Jesenice  
47 Šabanagić Adnan 2005 ND Mladi Jesenice  
48 Pečar Nejc 2004 AK Jesenice  
49 Brečko Lucija 2005 AK Jesenice  
50 Vulič Anastasija 2005 AK Jesenice  
51 Zrnič Nika 2005 AK Jesenice  
52 Jakopič Kristjan 2005 AK Jesenice  
53 Hadžić Benjamin 2001 NK Lesce  
54 Hadžić Deniel 2002 NK Lesce  
55 Lucija Medja 2004 AK Radovljica  
56 Erazem Jug 2004 AK Radovljica  
57 Klara Arnšek 2005 AK Radovljica  
58 Julia Arnšek 2002 AK Radovljica  
59 Jera Bohinc 2000 AK Radovljica  
60 Lara Krnc 2000 AK Radovljica  
61 Neja Omanovič 2000 AK Radovljica  
62 Lana Vauhnik 2000 AK Radovljica  
63 Sara Mohorič 1999 AK Radovljica  
64 Maša Kofol 1999 AK Radovljica  
65 Trina Praprotnik Malej 1999 AK Radovljica  
66 Fister Neža 2002 AK Radovljica  
67 Majnik Urška 2004    
68 Majnik Neža 2001    
69 Medja Mark 2002    
70 Railič Timon 2006    
71 Railič Tara 2006    
72 Dremelj Jana 2004    
73 Dremelj Tin 2007    
74 Samar Žiga 2001 OŠ Prežihov Voranc Jesenice  
75 Murnik Petja 2001 OŠ Prežihov Voranc Jesenice  
76 Krmel Miha Anastasoc Aleksander 2001 OŠ Prežihov Voranc Jesenice  
77 Prešeren Kaja 2001 OŠ Prežihov Voranc Jesenice  
78 Kabashi Endrita 2001 OŠ Prežihov Voranc Jesenice  
79 Bytyqui Merlinda 2001 OŠ Prežihov Voranc Jesenice  
80 Bytyqui Fortesa 2001 OŠ Prežihov Voranc Jesenice  
81 Djukić Anja 2001 OŠ Prežihov Voranc Jesenice  
82 Ahmeti Gentijana 1999 OŠ Prežihov Voranc Jesenice  
83 Berguš Saša 1999 OŠ Prežihov Voranc Jesenice  
84 Junež Janja 1999 OŠ Prežihov Voranc Jesenice  
85 Jamnik Mitja 1999 OŠ Prežihov Voranc Jesenice  
86 Šebjanič Žan 1999 OŠ Prežihov Voranc Jesenice  
87 Mulej Tim 1999 OŠ Prežihov Voranc Jesenice  
88 Pičman Nejc 1999 OŠ Prežihov Voranc Jesenice  
89 Novak Patricija 2002 AK Radovljica  
90 Volmajer Laura 2002 AK Radovljica  
91 Šolar Hočevar Rene 2004    
92 Hočevar Marsel 2009    
93 Čebašek Neža 2005 AK Radovljica  

Sponzorji prireditve:

Občina Jesenice, Fundacija za šport, Bowling klub Podmežakla, Plinstal Jesenice, Restavracija Ejga, Interspar Jesenice, Žito Gorenjka, Intersport.

Občina Jesenice Fundacija za šport Bowling klub Podmežakla Plinstal Jesenice Restavracija Ejga Interspar Jesenice Gorenjka