Državno prvensto v judu, rezultat TVD Partizana Jesenice 21.1.2013

Državno prvensto v judu, rezultat TVD Partizana Jesenice

21.1.2013

DP v judu za člane / članice 2013

V nedeljo 20. 01. 2013 je bilo v Kopru DP v judu za člane in članice na tekmovanju pa je nastopilo 126 judoistov iz devetnajstih slovenskih klubov.

Judoistki partizana so na tekmovanje odšli v pričakovanju, da osvojijo saj eno medaljo, vendar se jim to ni uresničilo..

Še najbližje medalji je bila Tina Jazbec v kategoriji nad 78kg, vendar bi za njo bilo potrebno malo več agresivnosti, na koncu je osvojila peto mesto.

Robi Pesjak je v kategoriji do 100kg začel dobro in v prvi borbi premagal Štih Denisa iz Olimpije v tej borbi pa je porabil tudi precej energije, kar se mu je poznalo v naslednjih borbah, saj je zaradi nezbranosti nastopil bolj ležerno, kar se ni obneslo. Na koncu je zasedel sedmo mesto.

V kategoriji do 81kg je nastopil Miha Kavčič, kljub manjšim poškodbam je bila želja uvrstitev v finale, na koncu se je moral zadovoljiti z devetim mestom.