Tim Pahor državni mladinski prvak v judu, čestitke! 6.3.2017

Tim Pahor državni mladinski prvak v judu, čestitke!

6.3.2017

MLADINSKO DP V JUDU

V nedeljo 5.3.2017 je bilo v Kopru mladinsko državno prvenstvo v judu, na tekmovanju je nastopilo 109 judoistov iz triindvajsetih slovenskih klubov.

Judoisti Partizan Jesenice so imeli na tekmovanju samo enega kandidata, ki je branil lanskoletni naslov državnega prvaka v kategoriji do 60 kg.

Dvojec Miha Kavčič – trener in tekmovalec Tim Pahor v kategoriji do 60 kg sta obrala zelo dobro taktiko in pripravo za tekmovanje, ki je ponovno prinesel državnega prvaka na Jesenice.

Tim PAHOR je bil v prvem kolu prost, v polfinalu je premagal predstavnika iz JK Branik – Broker (Lemež Nik) in v finalu še tekmovalca iz JK Šiške (Klobčiča Urh), ter tako obranil lanskoletni naslov.