Taekwon-doisti jeseniškega kluba Thor uspešni na državnem prvenstvu in v Bolgariji

3.12.2015

TAEKWON-DO KLUB THOR USPEŠEN NA DRŽAVNEM PRVENSTVU 2015

Zadnjo novembrsko soboto se je 11 članov in članic Taekwon-do kluba Thor udeležilo državnega prvenstva 2015, ki je bilo izpeljano v Velenju. Na tekmovanju se je 175 tekmovalcev iz 7 slovenskih klubov med seboj pomerilo v različnih starostnih kategorijah in disciplinah. Skupno so osvojili 8 zlatih, 3 srebrna in 6 bronastih odličij. Prav tako pa je Luka Panić osvojil pokal za najboljšega starejšega dečka tekmovanja.

LUKA PANIĆ JE Z EKIPO OSVOJIL 1. MESTO V BOLGARIJI

V soboto, 14. in nedeljo, 15. novembra, je v bolgarskem Blagoevgradu potekalo mednarodno odprto prvenstvo v Taekwon-doju Bulgaria open 2015, ki je štelo tudi kot prva kvalifikacijska tekma za izbor reprezentance za evropsko prvenstvo 2016, ki bo potekalo v Grčiji. Na izredno kvalitetnem prvenstvu se je pomerilo preko 450 tekmovalcev iz 8 držav. Taekwon-do klub Thor je zastopal Luka Panić in z mlajšo mladinsko ekipo osvojil 1. mesto v ekipnih borbah.