TAEKWON-DO KLUBU THOR 13 MEDALJ 21.5.2014

TAEKWON-DO KLUBU THOR 13 MEDALJ

21.5.2014

V soboto, 17. 5. 2014 se je odvijalo 12. mednarodno Tae kwon-do prvenstvo Ljubljana open 2014, katerega so se udeležili tudi tekmovalci Taekwon-do kluba Thor Jesenice. Tekmovanja se je udeležilo 15 klubov s preko 180 tekmovalcev iz Avstrije, Bosne in Hercegovine, Madžarske, Srbije in Slovenije. Tae kwon-do klub Thor je zastopalo devet članov, ki so osvojili 5 zlatih, 5 srebrnih in 3 bronasta odličja.

Na najvišjo stopničko so se povzpeli Iva Kuvek (deklice -40 kg), Žiga Justin (člani forme zeleni pas), Nika Plečnik (članice forme III. Dan in borbe -51 kg) in Matija Javorski (člani forme II. Dan). Srebro so osvojili Luka Panič (dečki forme rdeči pas, borbe -55 kg in + 55 kg), Tamara Vilič (mladinke forme rumeni pas) ter Žiga Justin (člani borbe -85 kg). Bron pa so osvojili Saša Panič (mladinke borbe -58 kg), Iva Kuvek (borbe deklice -45 kg) in Matija Javorski (člani borbe -71 kg). Luka Panič in Nika Plečnik sta poleg medalj osvojila tudi pokal za najboljšega dečka in najboljšo članico tekmovanja.