Rezultati jeseniških judoistov na turnirju v Ljubljani in Avstriji 14.4.2014

Rezultati jeseniških judoistov na turnirju v Ljubljani in Avstriji

14.4.2014

Pokal Bežigrada U18 in U14

V soboto in nedeljo 12-13.4.2014 je bil v Ljubljani mednarodni judo turnir za točkovanje v slovenskem pokalu, na katerem je nastopilo 265 judoistov iz Srbije, Italije, Hrvaške, Slovaške in Slovenije.

Judoisti Partizana so dosegli naslednje uvrstitve:

• U 18
    Tim PAHOR je v kategoriji -50 kg osvojil 1. mesto
  • U14
    Mark KRAJZEL je v kategoriji do 42kg osvojil sedmo mesto.
    Jernej RAZINGAR v kategoriji -38 kg in Mark KLINAR v kategoriji do 46kg sta izpadla v predtekmovanju

6. Alpen-Adria Vergleichsturnier

V soboto, 12. 04. 2014 je bil v Schieflingu, šesti judo turnir treh dežel, na keterem je nastopilo preko sto judoistov iz Italije, Slovenije in Avstrije.

Judoisti Partizana so bili odlični in osvojili ekipno drugo mesto za domačini, na turnirju so nastopile tudi ekipe; JK St. Lukas Bleiburg, JK Heiwa Judo Venize, ŠD Polytea Ljubljana in JK Judokay Gemona.