Nuša in Anja Bolte državni podprvakinji v namiznem tenisu 26.2.2013

Nuša in Anja Bolte državni podprvakinji v namiznem tenisu

26.2.2013

Ekipno državno prvenstvo za kadete in kadetinje v namiznem tenisu

V soboto in nedeljo 23. in 24. februarja 2013 je bilo v Novem Mestu Ekipno državno prvenstvo za kadete in kadetinje v namiznem tenisu. Jeseničanki Anja in Nuša Bolte, ki igrata za NTK Križe sta skupaj z soigralkama Nino Štular in Tjašo Novak osvojile 2. mesto in postale državne podprvakinje pri kadetinjah.

V soboto so premagale NTK Logatec II s 5:3 in NTK Logatec I s 5:2, izgubile pa so z NTS Mengeš s 3:5 in se tako uvrstile v veliki finale. Kjer pa so v nedeljo izgubile s kasnejšimi državnimi prvakinjami NTK Muta s 3:5 in premagale NTK Arrigoni s 5:1, ter tako osvojile 2. mesto. Tretje mesto pa so osvojile igralke NTS Mengeš.