Judo turnir Nagaoka 2012, odlični Jeseničani, čestitke! 26.11.2012

Judo turnir Nagaoka 2012, odlični Jeseničani, čestitke!

26.11.2012

49. MEDNARODNI TURNIR »NAGAOKA 2012«

V soboto in nedeljo 24-25.11.2012 je bil v Ljubljani močan mednarodni turnir v judu za pokal Nagaoke. Na tekmovanju je nastopilo preko sedemsto judoistov iz Avstrije, Italije, Hrvaške, BiH, Srbije, Madžarske, Bolgarije in Slovenije

Da judo turnir za pokal Nagaoke nekaj šteje, so se zavedali tudi judoisti Partizana Jesenice in tekmovanje zaključili z odliko, ter zbrali lepo število medalj.

Sobota U9, U11, U13 in U15

• V starostni kategoriji U9 je Denis MUŠIČ je zasedel dobro drugo mesto, Jaša KECMAN KORDEŽ pa je osvojil sedmo mesto
  • V starostni kategoriji U11 je drugo mesto osvojil Jernej RAZINGAR, Nina JERETIČ pa je bila četrta
  • V starostni kategoriji U13 so dosegli naslednje uvrstitve; Nuša AMBROŽIČ je bila prva v kategoriji do 32kg, Luka AMBROŽIČ je do 34kg osvojil odlično drugo mesto, Kati AMBROŽIČ pa je bila tretja v kategoriji do 36kg.
  • U15; Janja RAZINGAR v kategoriji do 57kg in Tim PAHOR v kategoriji do 42kg sta bila nerešljiva uganka za svoje nasprotnike, oba sta bila suverena in na koncu tudi osvojila prvi mesti.

Nedelja U23

• Tina JAZBEC je bila druga v kategoriji +78kg
  • Urban KLOBČIČ do 81kg pa je tekmovanje končal v predtekmovanju
  • Pri članih v kategoriji do 81kg je nastopil Miha KAVČIČ, ki mu je zelo dobro kazalo do finala, v borbi za prvo mesto pa mu je zmanjkalo tudi malo športne sreče in na koncu zasedel drugo mesto.