DRŽAVNO PRVENSTVO V JUDU ZA ML. ČLANE IN ČLANICE, PASOVNO DRŽAVNO PRVENSTVO V JUDU 31.05.2010

DRŽAVNO PRVENSTVO V JUDU ZA ML. ČLANE IN ČLANICE,
PASOVNO DRŽAVNO PRVENSTVO V JUDU

31.05.2010

Judo klub Drava iz Ptuja je v nedeljo 30.5.2010 organiziral dva državna prvenstva v judu, dopoldne je bilo DP za ml. člane in članice na katerem je nastopilo devetdeset judoistov iz devetnajstih slovenskih klubov.

Popoldne pa je bilo pasovno državno prvenstvo v judu na katerem so zmagovalci dobili višjo stopnjo pasu.

Judoisti Partizana Jesenice pa so nastopili v naslednji zasedbi; Tina Jazbec, Miha Kavčič in Robi Pesjak, David Justin in Sebastjan Šivic, ki so dosegli naslednje rezultate:

DP ml. člani-članice:

Miha KAVČIČ je v kategoriji do 90kg branil naslov državnega prvaka, vse do finala je šlo vse po načrtih v finalu pa je bilo po rednem delu neodločeno in sledil je podaljšek za zlato točko. Miha žal ni imel sreče in na koncu osvojil drugo mesto.

Tina JAZBEC pa je pri mlajših članica v kategoriji nad 78kg osvojila nehvaležno četrto mesto.

Pasovno DP

Sabastjan ŠIVIC je zmagal v kategoriji rumeni pas
David JUSTIN je osvojil tretje mesto v kategoriji rumeni pas
Robi PESJAK in Tina JAZBEC pa sta v borbi za mojstrski pas osvojila četrti mesti.