Rezultati

7. POMLADNI TEK - JESENICE 2014

15.3.2014, Jesenice, trg na Stari Savi

Rezultati teka in fotografije:

Sobota 15.3. je bila na Jesenicah ponovno v znamenju tekačev. Na 10 km razdalji je na tradicionalnem 7. Pomladnem teku med seboj merilo moči kar 129 tekačev. Prav tako so tekli tudi otroci, ki so tekmovali v več kategorijah in na različnih dolžinah proge, vsega skupaj je bilo 112 otrok. Letos pa je bil organiziran tudi netekmovalni rekreativni tek z Alenko Dovžan, katerega se je udeležilo cca 30 udeležencev, predvsem učencev osnovne šole Koroška Bela, pod vodstvom profesorja športne vzgoje Roka Pekolja. Zahvaljujemo se županu g. Tomažu Tomu Mencingerju, da je tekače s štartnim strelom pospremil na 10 km razdaljo in poslanki ga. Alenki Pavlič in direktorju Zavoda za šport Jesenice g. Zoranu Kramarju, ki sta slavnostno podelila medalje najboljšim. Na teku na 10 km je bil najhitrejši Gregor Kustec iz ŠD Osovnikar s časom 32 min 14 sekund, najhitrejša predstavnica nežnejšega spola pa je bila Petra Draksler s časom 40 min 30 sekund. Vsem skupaj se v imenu Zavoda za šport Jesenice zahvaljujemo za množično udeležbo, ter se že veselimo srečanja z vami na 8. Pomladnem teku prihodnje leto.