Foto arhiv

JUDO

POKAL KOPRA 2007

JAZBEC TINA in MLEKUŽ ŽAN VIDNI POVSOD KAVČIČ MIHA 2. mesto JAZBEC TINA 3. mesto
RAJKOVIČ IRIS PATRICIJA 1. mesto KOMAC JULIJA 2. mesto MLEKUŽ JUŠ 1. mesto

V nedeljo 14.10.2007 je bil v Kopru mednarodni turnir v judu na katerem so sodelovali klubi iz Italije, Avstrije, Francije, Hrvaške in Slovenije. Tekmovanje je potekalo v vseh starostnih kategorijah v moški in ženski konkurenci.

Judoisti judo sekcije Partizan Jesenice so nastopili zelo dobro saj je sedem tekmovalcev osvojilo deset medalj.

Mlajši člani;
MIHA KAVČIČ 2. mesto v kategoriji do 90 kg

Mlajše članice;
TINA JAZBEC 2. mesto v kategoriji nad 78 kg

Kadetinje;
TINA JAZBEC je nastopila tudi pri kadetinjah in osvojila 3. mesto v kategoriji nad 70 kg

Mlajši dečki;
ŽAN MLEKUŽ je v kategoriji do 42 kg zbirko medalj dopolnil z 3. mestom

Uspešni pa so bili tudi cicibani in cicibanke, ki so tekmovali v dveh sistemih borb:

V sumo borbah in parterju so bili rezultati sledeči;
JULIJA KOMAC in JUŠ MLEKUŽ sta bila druga, PATRICIJA IRIS RAJKOVIČ pa je bila tretja

V judo barbah pa so isti tekmovalci svoje rezultate še izboljšali;
PATRICIJA IRIS RAJKOVIČ in JUŠ MLEKUŽ sta osvojila 1. mesto, JULIJA KOMAC pa je bila druga