Foto arhiv

SMUČANJE

08.03.2011

Smučarski klub Blejska Dobrava

   

Rezultati Maruše Ferk

Svetovni pokal Tarvisio ITA, 5.3.2011 smuk
  1. PAERSON Anja  SWE
  2. VONN Lindsey USA
  3. GOERGL Elisabeth AUT
  30. FERK Maruša SLO

Svetovni pokal Tarvisio ITA, 4.3.2011 superkombinacija
  1. MAZE Tina SLO
  2. VONN Lindsey USA
  3. RIESCH Maria GER
  17. FERK Maruša SLO

Svetovni pokal Are SWE 26.2.2011
  1. VONN Lindsey USA
  2. MAZE Tina SLO
  3. RIESCH Maria GER
  23. FERK Maruša SLO

Svetovni pokal Are SWE, 25.2.2011 superkbombinacija
  1. RIESCH Maria GER
  2. MAZE Tina SLO
  3. GOERGL Elisabeth AUT
  16. FERK Maruša SLO

Rezultati smučarskega kluba Blejska dobrava

Pokal Krvavca 5.3.2011, veleslalom - cicbanke 2004 in mlajše
  1. ROTAR Loti
  2. VUČKO Zoja NOV
  3. ZAKRAJŠEK Tija MDV
  4. ŠKUFCA Meta BLD

Pokal Krvavca 5.3.2011, veleslalom - cicbani 2004 in mlajši
  1. PEČNIK Jakob DOM
  2. SVETINA Tin BLD
  3. PODPEČAN Filip OLI

Pokal Krvavca 5.3.2011, veleslalom - cicbanke 2002 - 2003
  1. KNIFIC Lina TRG
  2. MUROVEC Nika DOM
  3. STEBLOVNIK BURGER S. MOZ
  16. TRSTENJAK Ana BLD
  18. ŠKUFCA Ana BLD

Pokal Krvavca 5.3.2011, veleslalom - cicbani 2002 - 2003
  1. STRASBERGER Lovro KRK
  2. KRIŽAJ Martin APT
  3. FINK Martin KRK
  25. ČERNE Miha BLD

Pokal Krvavca 5.3.2011, veleslalom - cicbanI 2000-2001
  1. TORKAR Luka MDV
  2. SKALA Tilen DOM
  3. GABRIJEL Anže OLI
  23. KALČIČ Benjamin BLD
  25. ČERNE Urban BLD

Pokal Elan, Krvavec 27.2.2011, veleslalom - Starejše deklice
  1. LOKAR Katja RAD
  2. PRIMOŽIČ Marija POL
  3. KOBENTAR Zala BLD

Pokal Elan, Krvavec 27.2.2011, veleslalom - starejši dečki
  1. PSENNER Žan MDV
  2. ŠMEJIC Rok TRG
  3. REKOVEC Andraž APT
  9. TRSTENJAK Gašper BLD

Pokal dr. Bobo, Krvavec 27.2.2011, veleslalom - cicibani
  1. TORKAR Luka MDV
  2. GARTNER Anže ZEL
  3. BOŽIČ Borut RAD
  28. ČERNE Urban BLD
  31. KALČIČ Benjamin BLD

Pokal dr. Bobo, Krvavec 27.2.2011. veleslalom - mlajši cicibani
  1. KRIŽAJ Martin APT
  2. SLAPAR Patrik MDV
  3. KRELJ Rožle MDV
  19. RAVNIK PAPIČ Martin BLD 

Zmajčkov pokal 6.3.2011 Rogla, veleslalom, cicibani 2004
  1. OBRUL Lun UNC
  2. FABJAN Patrik MOZ
  3. SVETINA Tin BLD

Zmajčkov pokal 6.3.2011 Rogla, veleslalom, cicibani 2003
  1. SEŠLAR Andraž ZAS
  2. MIKLAVC Jaroš CRN
  3. BEGOVIČ Roko MED
  21. ČERNE Miha  BLD

Zmajčkov pokal 6.3.2011 Rogla, veleslalom, cicbanke 2002
  1. STEBLOVNIK BURGAR Sara MOZ
  2. MUROVEC Nika DOM
  3. KNIFIC Lina TRG
  10. TRSTENJAK Ana BLD

Zmajčkov pokal 6.3.2011 Rogla, veleslalom, cicibani 2000 in 2001
  1. KALČIČ Benjamin BLD
  2. MALI Žan IND
  3. ČERNE Urban BLD